KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15763202
nr 1576 3202
Niklas Göran
(1913-2000), Sverige
Etsning, "Han som gjorde duvor". Signerad, numrerad 25/300, daterad -52. Bildmått: 24x17 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 november 2023
kl 19:28:01
6/11 14:31:26
Niklas Göran
Läs mer om Niklas Göran